Main menu

mark2

Gezellig tuinfeest

titelfeest


levert ook een nieuwe voorzitter op!

 

Vlak voor het burenfeest in de binnentuin op zondag 17 september begon, stuurde Marijn Gillissen, de voorzitter van de VvE, een noodkreet naar alle bewoners. Zowel de voorzitter als de penningmeester maken hun termijn af, maar stoppen er daarna onherroepelijk mee. Opvolgers gezocht!

 

Groot was dan ook de vreugde toen tijdens het goedbezochte tuinfeest Dirk van Zonderen zei, dat hij met plezier de voorzittershamer ter hand wil nemen. Nu nog een penningmeester!

Een gat in de lucht
Een gat in de lucht
Foto: Ben Verstegen, Adèle Stuijfzand en Piet Dekker

Adèle (secretaris van ons bestuur) wil niet elk jaar hoven bedelen om bestuursleden. Ze is er moe van om letterlijk bij iedereen aan de bel te trekken. Zij en Piet (de technische man in ons bestuur) vinden alle twee dat bewoners verantwoordelijkheid moeten nemen voor hun omgeving.

Als later duidelijk wordt dat Dirk van Zonderen best voorzitter van het bestuur wil worden, springen ze en gat in de lucht! Voorzitter Marijn laat later voor de goede orde wel weten dat de algemene ledenvergadering het laatste woord heeft, die kiest de voorzitter.

Ben Verstegen heeft financiële kennis van zaken, hij is niet voor niks al drie jaar een gewaardeerd lid van de kascommissie, maar hij heeft geen tijd om voor het penningmeesterschap.

Voor de penningmeesterfunctie is dus nog een vacature....
Een gat in de luchtEen gat in de lucht

Een gat in de lucht

Foto: Ben Verstegen, Adèle Stuijfzand en Piet Dekker

Adèle (secretaris van ons bestuur) wil niet elk jaar hoven bedelen om bestuursleden. Ze is er moe van om letterlijk bij iedereen aan de bel te trekken. Zij en Piet (de technische man in ons bestuur) vinden alle twee dat bewoners verantwoordelijkheid moeten nemen voor hun omgeving.

Als later duidelijk wordt dat Dirk van Zonderen best voorzitter van het bestuur wil worden, springen ze en gat in de lucht! Voorzitter Marijn laat later voor de goede orde wel weten dat de algemene ledenvergadering het laatste woord heeft, die kiest de voorzitter.

Ben Verstegen heeft financiële kennis van zaken, hij is niet voor niks al drie jaar een gewaardeerd lid van de kascommissie, maar hij heeft geen tijd om voor het penningmeesterschap.

Voor de penningmeesterfunctie is dus nog een vacature.

Readmore
Bas en Claudia Streumer en hun zoon
Bas en Claudia Streumer en hun zoon
...
Bas en Claudia Streumer en hun zoonBas en Claudia Streumer en hun zoon

Bas en Claudia Streumer en hun zoon

Readmore
Dirk wil wel!
Dirk wil wel!
Foto: Dirk van Zonderen, Jan Hein Brinkman en Edda Ton

De oude en de nieuwe garde. Dirk van Zonderen, die in de Valkenburgerstraat woont, aarzelde geen seconde toen hem gekscherend gevraagd werd of hij geen voorzitter wilde worden. Natuurlijk doe ik dat, was zijn kordate antwoord. Jan Hein en Edda die er ieder zes jaar in het bestuur hebben opzitten, verzekerden Dirk dat het bestuurlid van hof 3 zijn niet alleen nuttig maar ook gezellig is....
Dirk wil wel!Dirk wil wel!

Dirk wil wel!

Foto: Dirk van Zonderen, Jan Hein Brinkman en Edda Ton

De oude en de nieuwe garde. Dirk van Zonderen, die in de Valkenburgerstraat woont, aarzelde geen seconde toen hem gekscherend gevraagd werd of hij geen voorzitter wilde worden. Natuurlijk doe ik dat, was zijn kordate antwoord. Jan Hein en Edda die er ieder zes jaar in het bestuur hebben opzitten, verzekerden Dirk dat het bestuurlid van hof 3 zijn niet alleen nuttig maar ook gezellig is.

Readmore
Veroorzaker overlast krijgt forse boete
Veroorzaker overlast krijgt forse boete
Foto: Arend Klos, Tineke Hakkebeen en Annette van der Meijs

Arend geeft graag zijn mening over het onderwerp geluidsoverlast. ‘Ik heb bijna allemaal gezellige buren, maar ‘nieuwe bewoners, zeker als het huurders zijn, kunnen wel erg luidruchtig zijn.

Nieuwe bewoners hier aan de Valkenburgerstraat onder mij gaven binnen korte tijd ze twee keer een feest, met een enorme geluidsoverlast. Ze aanspreken had geen enkel effect, de komst van de politie wel.

Er is een nieuwe wet. Overlastveroorzakers krijgen nu een boete van 410 euro!’’ Annette (nu nog onze penningmeester, maar zij stopt over een half jaar) drukt buurman Arend op het hart dat het altijd beter is je emoties in bedwang te houden. Tineke, die in de Rapenburgerstraat woont, is gewoon blij met haar buren....
Veroorzaker overlast krijgt forse boeteVeroorzaker overlast krijgt forse boete

Veroorzaker overlast krijgt forse boete

Foto: Arend Klos, Tineke Hakkebeen en Annette van der Meijs

Arend geeft graag zijn mening over het onderwerp geluidsoverlast. ‘Ik heb bijna allemaal gezellige buren, maar ‘nieuwe bewoners, zeker als het huurders zijn, kunnen wel erg luidruchtig zijn.

Nieuwe bewoners hier aan de Valkenburgerstraat onder mij gaven binnen korte tijd ze twee keer een feest, met een enorme geluidsoverlast. Ze aanspreken had geen enkel effect, de komst van de politie wel.

Er is een nieuwe wet. Overlastveroorzakers krijgen nu een boete van 410 euro!’’ Annette (nu nog onze penningmeester, maar zij stopt over een half jaar) drukt buurman Arend op het hart dat het altijd beter is je emoties in bedwang te houden. Tineke, die in de Rapenburgerstraat woont, is gewoon blij met haar buren.

Readmore
De feestcommissie!
De feestcommissie!
Foto: Anoushka Jansen en Myra Kroes

Ze aarzelen geen moment als ze gevraagd wordt waarom zij het bewonersfeest hebben georganiseerd ‘We zijn alle twee plichtsgetrouw. Als iemand ons vraagt te helpen, dan doen we dat. Het is niet alleen goed voor de buurt maar het is ook nog eens reuzeleuk om te doen.’ ...
De feestcommissie! De feestcommissie!

De feestcommissie!

Foto: Anoushka Jansen en Myra Kroes

Ze aarzelen geen moment als ze gevraagd wordt waarom zij het bewonersfeest hebben georganiseerd ‘We zijn alle twee plichtsgetrouw. Als iemand ons vraagt te helpen, dan doen we dat. Het is niet alleen goed voor de buurt maar het is ook nog eens reuzeleuk om te doen.’

Readmore
Manu Hartsuyker
Manu Hartsuyker
Manu strijdt nog steeds onverschrokken voor gezonde lucht in onze buurt. Want niet alleen de Valkenburgerstraat heeft te kampen met de overschrijding van de normen. Stapje voor stapje, beetje bij beetje boekt zij succes.

Manu Hartsuyker

Manu Hartsuyker

Manu strijdt nog steeds onverschrokken voor gezonde lucht in onze buurt. Want niet alleen de Valkenburgerstraat heeft te kampen met de overschrijding van de normen. Stapje voor stapje, beetje bij beetje boekt zij succes.

Readmore

Pauline en Tonnie
Pauline en Tonnie
'We wonen hier al twintig jaar en meestal met veel plezier, maar af en toe worden we gek van de herrie’....
Pauline en Tonnie Pauline en Tonnie

Pauline en Tonnie

'We wonen hier al twintig jaar en meestal met veel plezier, maar af en toe worden we gek van de herrie’.

Readmore
Ruud Elshoff en Jan Beerse
Ruud Elshoff en Jan Beerse
...
Ruud Elshoff en Jan BeerseRuud Elshoff en Jan Beerse

Ruud Elshoff en Jan Beerse

Readmore
Marijke Bakker
Marijke Bakker
Heeft u nog nieuws? Meld het via het E-mailadres: ...
Marijke BakkerMarijke Bakker

Marijke Bakker

Heeft u nog nieuws? Meld het via het E-mailadres:

Readmore

VVE Hof 3

Hof 3 is een rechthoekig gebouwencomplex van koopwoningen, bedrijven en huurwoningen met in het midden een binnentuin die gelegen is op het dak van de parkeergarage Markenhoven. Het gebouwencomplex ligt NW aan Valkenburgerstraat, NO aan Anne Frankstraat, ZO aan Rapenburgerstraat en ZW aan Koerierstersplein.

De Vereniging van Eigenaren Markenhoven HOF 3 omvat drie subverenigingen, die juridisch integraal met elkaar verbonden zijn. De drie verenigingen zijn:

VvE 541 Koopwoningen. Deze vereniging telt 83 particuliere eigenaren van appartementen. VvE 541 is ingeschreven bij Kamer van Koophandel Amsterdam onder nummer 53074076

VvE 540 Koopwoningen + bedrijven. Deze vereniging telt 2 eigenaren: VvE 541 + Generali Vastgoed B.V. Het is een "tussenvereniging" van VvE 539 en VvE 541. VvE 540 is ingeschreven bij Kamer van Koophandel Amsterdam onder nummer 53885031

VvE 539 Koopwoningen + huurwoningen + bedrijven. Deze vereniging telt 2 eigenaren: VvE 540 + woningcorporatie Stadgenoot. Deze woningcorporatie beheert 20 huurappartementen aan de Rapenburgerstraat. VvE 539 is ingeschreven bij Kamer van Koophandel Amsterdam onder nummer 53884655

Bestuur VVE Hof 3

Het bestuur bestaat uit vrijwilligers. Voorzitter en penningmeester worden in functie gekozen. Overige leden van het bestuur verdelen de functies en taken in onderling overleg. Het bestuur laat zich professioneel ondersteunen voor het technische en financieel beheer.

Samenstelling bestuur

Voorzitter:
Dirk van Zonderen -

Secretaris:
Adèle Stuijfzand

Penningmeester:
Ben Verstegen

Technische zaken:
Piet Dekker -

Technisch beheer
Bicaro, Marcel van Horssen (eigenaar) 06 – 50480 770,
Westkanaalweg 14, 2461 ED Ter Aar


Administratief beheer

Newomij - Verenigingsbeheerder Douwe Feenstra -email - telefoon 020 – 6732332

Oranje Nassaulaan 21, 1075 AJ Amsterdam
Via Mijn Beheer Online kunnen eigenaren alle relevante informatie van uw vereniging lezen.

 

Tuincommissie
De tuincommissie verzorgt de binnentuin. Voorzitter is José Otte - joseotte@xs4all.nl

 

Klik hier voor meer informatie

LogoMH71Vrijwaringsclausule (disclaimer): Deze website wordt bijgehouden door diverse redacteuren van de verschillende VVE's binnen Markenhoven. De redacteuren hebben de inhoud van deze website met uiterste zorgvuldigheid tot stand gebracht. De informatie op de website wordt regelmatig gecontroleerd en geactualiseerd. De VVE en de Webbeheerder kan echter niet garanderen dat de informatie op de website altijd juist, volledig en up-to-date is. De VVE en Webbeheerder accepteert dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden. Aan de op de website gepresenteerde informatie kunnen geen rechten worden ontleend.

© Markenhoven 2013 - 2015

GavickPro is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.
The Joomla! logo is used under a limited license granted by Open Source Matters the trademark holder in the United States and other countries.
Icons from Glyphicons Free, licensed under CC BY 3.0.